O FIRMIE

Początki firmy Chemitech Podkarpacie Sp. z o.o. datują się na 1994 rok.

Początkowo firma koncentrowała się na obsłudze przemysłu w zakresie doboru i dostaw środków chemicznych olejów i smarów, ale z biegiem lat wychodząc naprzeciw oczekiwaniom klientów zwiększaliśmy nasz asortyment i poszerzaliśmy obszar naszego działania o nowe segmenty rynku.

Od lat pracujemy bardzo ciężko aby nasi klienci byli w pełni usatysfakcjonowani korzystając z naszych usług. Z dumą możemy powiedzieć, że setki naszych wieloletnich odbiorców w całym kraju, potwierdza swoje zadowolenie ze wzajemnej współpracy. Liczba ta systematycznie się powiększa dowodząc Naszej jakości i zaangażowania.

Oferta nasza skierowana jest do dużych zakładów produkcyjnych zarówno przemysłu spożywczego jak i maszynowego, warsztatów naprawczych, klinik oraz gabinetów lekarskich, biur, hoteli, restauracji, cateringu, firm sprzątających, itp. Dzięki wieloletniej systematycznej pracy, zebraliśmy doświadczenie, które pozwala nam na profesjonalną obsługę tak zróżnicowanych Klientów. Nasi pracownicy służą Klientom swoim doświadczeniem, uwzględniają ich indywidualne potrzeby, proponują rozwiązania o najwyższych standardach systemów higienicznych.

Od lat posiadamy bardzo szeroką ofertę produktów nie mającą odpowiedników na krajowym rynku, co pozwala zaspokoić zróżnicowane gusta i oczekiwania Klientów. Specjalizujemy się w dystrybucji artykułów chemicznych i higienicznych posiadających najwyższe parametry użytkowe i sprawdzoną markę. Zapewnia to Naszym odbiorcom szczególne zadowolenie i bardzo dobre warunki zakupu, szkoleń czy serwisu.

Chemitech Podkarpacie Sp. z o.o. jest dystrybutorem produktów polskich i światowych firm:

TENZI – Polska,
VOIGT – Polska,
BKF – Polska,
CLEANFIX – Szwajcaria,
ADA Cosmetics – Niemcy,
Celtex – Włochy,
DEB/Stoko – Anglia/Niemcy,
Diversey – Stany Zjednoczone
SC Johnson – Stany Zjednoczone,
SPRING AIR – Grecja
Thomil Profesional – Hiszpania,
Tork – Szwecja/Niemcy/Włochy,
Vileda Professional – Niemcy,
Wepa Professional – Niemcy/Polska,
SOLENIS – Stany Zjednoczone jak również partnerem wielu producentów krajowych.

Najważniejszym elementem Naszej firmy są doświadczeni oraz profesjonalni doradcy klienta, służący swoją wiedzą i doświadczeniem z rynku. Dzięki regularnym szkoleniom, wiedzy praktycznej oraz osobistemu zaangażowaniu, doradcy jak i handlowcy Spółki Chemitech Podkarpacie są wysoko oceniani przez Naszych partnerów handlowych.