OFERTY PRACY

Przedstawiciel Handlowy

Opis Stanowiska:

• Aktywne pozyskiwanie nowych klientów, obsługa w całym procesie handlowym
• Utrzymywanie kontaktów handlowych z nowymi i obecnymi klientami firmy
• Realizacja wyznaczonych planów sprzedażowych
• Przygotowywanie ofert handlowych
• Monitorowanie potencjału klientów na danym rynku
• Analiza rynku konkurencji
• Kształtowanie i promowanie wizerunku firmy
• Ukierunkowanie na realizacje zadań i osiąganie celów
• Bieżąca kontrola spływu należności

Wymagania:

• Samodzielność oraz dobra organizacja pracy
• Dyspozycyjność
• Wysoka kultura osobista
• Umiejętności pracy pod presją czasu i zadań
• Czynnego prawa jazdy kat. B
• Doświadczenie w pracy na stanowisku przedstawiciela handlowego lub pokrewnego
• Mile widziana znajomość branży

Oferujemy:

• Samochód oraz telefon służbowy
• Szkolenia podnoszące kwalifikacje zawodowe
• Pracę w renomowanej firmie z wypracowanymi standardami
• Pracę w zgranym zespole, w miłej atmosferze

Zainteresowanych prosimy o dopisanie następującej klauzuli: “Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji (zgodnie z Ustawą z dnia 29.08.1997 roku o Ochronie Danych Osobowych; tekst jednolity: Dz. U. 2016 r. poz. 922).“.